Kancelaria Środa. Ale tłumaczymy codziennie.Wybrane audiobooki w interpretacji pana Krzysztofa Gosztyły:


Nagranie zrealizowano w Studio Arka w Warszawie:

Proszę kliknąć tutaj, aby przeczytać najnowsze i wcześniejsze felietony „Środa: słówko na dziś”.

Jeśli życzyliby sobie Państwo otrzymywać newsletter "Środa: słówko na dziś", prosimy kliknąć tutaj.  

Nagranie słówek już gotowe – od prawej: Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Oczkowski (realizator dźwięku, Studio Arka) i Jacek Środa (Kancelaria Środa).

Dykcja – czytają Krzystof Gosztyła i Kevin Aiston:Głos – czytają Krzystof Gosztyła i Kevin Aiston:

Krzysztof Gosztyła, najlepszy lektor audiobooków w Polsce, przygotował dwa nagrania felietonów „Środa: słówko na dziś” specjalnie dla Kancelarii Środa. Nagranie zrealizowano w Studio Arka w Warszawie.

W środę 25 listopada usłyszymy słówko pt. „Dykcja” – tam usłyszymy na przykład pytanie „Czy trzy, czy trzydzieści trzy, czy trzysta trzydzieści trzy?” i dowiemy się, jak przestać walczyć z czarną krową w kropki bordo. Tydzień później, w środę 2 grudnia, słówko pt. „Głos”, gdzie dowiemy się na przykład, jak po angielsku powiedzieć, że prawie straciłem głos, bo całą noc prześpiewałem. Krzysztofowi Gosztyle towarzyszy niezastąpiony Kevin Aiston.

- To była jedna z najwspanialszych wiadomości, jakie w tym roku usłyszałem, gdy pan Krzysztof Gosztyła zgodził się nagrać dla nas słówka – opowiada Jacek Środa, Kierownik Kancelarii. – Nie przesadzę ani trochę, jeśli powiem, że zafascynowałem się audiobookami dzięki głosowi pana Krzysztofa Gosztyły. Zaczęło się od Millenium Stiega Larssona, a potem wyszukiwałem książki do słuchania nie wedle autorów, ale lektorów. A mówiąc ściślej, szukałem tylko tych książek, które interpretował Krzysztof Gosztyła – przyznaje Jacek Środa.

- A jeśli mój zachwyt głosem pana Krzysztofa Gosztyły nie brzmi zanadto przekonująco – dodaje Jacek Środa – proszę zerknąć na opinie choćby w sklepie Audioteka.pl:

Krzysztof Gosztyła jest genialny. Gdy zaczynam słuchać audiobooka, w którym on występuje, nie mogę się oderwać od słuchania.

Lektor pierwsza klasa - pan Krzysztof, jak zawsze doskonały w swej roli.

Genialnie przeczytane. Mistrza słowa pana Gosztyłę cenię nieodmiennie za to, co potrafi zrobić ze swoim głosem.

Książka jak zwykle po mistrzowsku przeczytana - a raczej zagrana! - przez pana Gosztyłę.

Polecamy zakup audiobooków w interpretacji pana Krzysztofa Gosztyły w Audiotece:

Książki przeczytane przez pana Krzysztofa Gosztyłę znajdziemy w każdej dobrej księgarni: